Arş. Gör. Derya ÖZVERİ , Kongre Sekreteri

Telefon: +90 262 303 16 15
e-posta: derya.ozveri@kocaeli.edu.tr

 
Arş. Gör. Itır ALADAĞ GÖRENTAŞ, Kongre Sekreteri

Telefon: (+90 262) 303 16 18
e-posta: itir.aladag@kocaeli.edu.tr

 
 
 
 
 
 
 

Kocaeli'ye Ulaşım

Havayoluyla (İSTANBUL'DAN)

HAVAŞ servisleri ile İzmit'e ulaşılabilir.
Ayrıntılı ulaşım bilgisi için buraya tıklayınız.

Tren İle

Anadolu'dan İstanbul yönüne gelen her tren İzmit Merkez İstasyonda durmaktadır.
İstanbul Haydarpaşa Tren İstasyonundan iki saate bir kalkan Adapazarı-İstanbul ekspresi ile 1 saat 45 dakikada İzmit Merkez İstasyonuna erişilmektedir.
www.tcdd.gov.tr

Otobüs İle

Değişik şehirlerden pek çok firma İzmit otogarına otobüs ulaşımı sağlamaktadır. İzmit otogarına ulaştıktan sonra kent merkezine otogardan kalkan minibüsler ile (10 dakika) ulaşıla bilinir.

Efe Tur (www.efetur.com.tr) Tel: +90 262 444 00 10

 Metro Turizm (http://www.metroturizm.com.tr) Tel: +90 212 444 34 55

İzmit Seyahat (www.izmitseyahat.com.tr) Tel: +90 262 444 20 41

firmaları ile İzmit'e ulaşabilir ve ilgili firma  servisleri ile ücretsiz olarak İzmit Merkez'e (Halkevi Durağına) ulaşabilirler.

Özel Araç İle

İzmit'e TEM Otoyolu'nu kullanarak özel araçları ile gelecek olan katılımcılar, İzmit kent merkezine ulaşmak için, geliş yönlerine göre İzmit Doğu, İzmit Otogar ve İzmit Batı olmak üzere üç sapaktan birisini kullanabilirler.

*Kent merkezindeki otellere ulaşım için İzmit-Otogar gişesinin, Öğretmenevi ve Seka Park Otele ulaşım için İzmit-Batı gişesinin, Derbent Uygulama Oteline ulaşım için İzmit-Doğu gişesinin tercih edilmesi önerilir.

Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi' ne Ulaşım

Ankara ve İstanbul yönünden özel araçları ile doğrudan Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesine gelecek olan katılımcılar, TEM Otoyolu İzmit Otogar Gişesinden çıktıktan sonra Kandıra yönüne dönerek, Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesine giden ikinci köprüden "Kocaeli Üniversitesi Hastanesi" Levhasını takip ederek ulaşabileceklerdir (Gişeden itibaren 10,5 km).

*Sempozyum süresince Sempozyum Katılımcıları için ücretsiz olarak Kent Merkezinden ve Umuttepe Yerleşkesinden belirli aralıklarla ring seferi yapan servisler kaldırılacaktır. Servis saatleri ve durakları sempozyum öncesinde katılımcılara ayrıca duyurulacaktır.

 

Adres

 

Kongre Web/E-posta

 

Faks